Ayedaş Faturası Nasıl Sorgulanır?

Elektrik dağıtımının özel sektöre geçmesiyle birlikte çeşitli firmaların müşteri hizmetlerini sanal ortama taşımaları gerekli bir hal almıştır. Bunlardan biri de İstanbul Anadolu yakasına elektrik temin edenAyedaş’tır. Ayedaş kullanıcılarının faturalarını öğrenmesi için çeşitli olanaklar sunmaktadır. Aylık fiyatlandırmayı öğrenmek için enerji piyasası denetleme kurumu olan EPDK’dan  BURAYA tıklayıp tarifenizi seçerek bilgi alabilirsiniz.

İnternet üzerinden Ayedaş fatura bilgilerime nasıl ulaşabilirim? 

Bu adrese girip borç sorgulama ekranından sayaç ve tesisat numaralarınızı yazdıktan sonra fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Eğer her ay Ayedaş faturaları mail adresinize gelsin istiyorsanız, online işlemler menüsünden e-postanızı kaydettirmeniz gerekmektedir. Ayrıca BURADAN gerekli bilgileri girerek de faturalarınızı öğrenebilirsiniz.

İnternet kullanıcısı değilim ya da internet bağlantısı kullanmadan faturalarımı öğrenmek istiyorum, bu durumda ne yapabilirim?

İnternet kullanma imkanınız yoksa ya da internet kullanmadan fatura bilgilerinize ulaşmak istiyorsanız, telefonunuzdan haftanın her günü her saat açık 459 50 30 numaralı hattı çevirip faturanızı öğrenmek için iletişime geçerek Ayedaş faturanızla ilgili detaylı tüm  bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir