Bekçilik Başvuru ve Sınav Yeri Sorgulama 11.04.2019

Bekçilik Başvuru ve Sınav Yeri Sorgulama 11.04.2019

Bu içeriğimizde sizlere bekçilik başvurusu sorgulama ve bekçilik sınav yeri sorgulama ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Bekçi adayları yaptığı başvuruların ardından heyecanla ve merakla giriş belgelerinin açıklanmasını bekledi. 11 Nisanda bekçilik giriş belgeleri ilan edildi ve bununla birlikte birçok aday nerede sınava gireceğini sorguladı.

Sorgulamalar sadece pa.edu.tr’nin internet sitesi üzerinden e devlet sistemi aracılığıyla yapılmaktadır. E devlet şifrenizi bilmeden sorgulama yapamazsınız. Hala sorgulamanızı yapmadıysanız aşağıdaki linklerden yapabilirsiniz.

81 İl İçin Bekçi Giriş Belgesi Sorgulama

2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavının Giriş Belgeleri

1. Dönem ÇMB Giriş Belgeleri için tıklayınız. >> Bekçilik 81 İl İçin Giriş Belgeleri

“2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavına Katılacak Adayların şahsen başvuru ve Ön Sağlık Kontrolü Merkezleri ile Tarihleri Açıklandı.
2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, ön sağlık kontrolü yapılacakları başvuru merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen tarihte ve başvuru merkezinde adayların şahsen müracaatları alınıp ön sağlık kontrolü uygulanacaktır. Bu aşamalardan başarılı olan adayların yazılı sınav tarihi ve sınav merkezi ilerleyen süreçte açıklanacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir.
İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.
Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.” pa.edu.tr

Ankara ve İstanbul İçin Bekçi Giriş Belgesi

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavının Giriş Belgeleri

2. Dönem ÇMB Giriş Belgeleri için tıklayınız. >> Bekçilik Ankara ve İstanbul Giriş Belgeleri

“2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavına Katılacak Adayların şahsen başvuru ve Ön Sağlık Kontrolü Merkezleri ile Tarihleri Açıklandı.
2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, ön sağlık kontrolü yapılacakları başvuru merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen tarihte ve başvuru merkezinde adayların şahsen müracaatları alınıp ön sağlık kontrolü uygulanacaktır. Bu aşamalardan başarılı olan adayların yazılı sınav tarihi ve sınav merkezi ilerleyen süreçte açıklanacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.” pa.edu.tr

Tüm adaylara başarılar dileriz.

Anahtar Kelimeler: Bekçilik Başvurusu Sorgulama 2019, Bekçilik Sınav Yeri Sorgulama 2019, 81 İl İçin Bekçilik Giriş Belgesi Öğrenme, Ankara Bekçilik Giriş Belgesi Sorgulama 2019, İstanbul Bekçilik Giriş Belgesi Sorgulama, İstanbul Bekçilik Giriş Belgesi Öğrenme, Ankara Bekçilik Giriş Belgesi Öğrenme, İstanbul İlçeleri Bekçilik Giriş Belgesi, Sorgulama, Ankara İlçeleri Bekçilik Giriş Belgesi Sorgulama, Bekçilik Sınav Giriş Yeri Sorgulama 2019, Nerede Bekçilik Sınavına Gireceğini Sorgulama

1 Yorum

  1. Geri bildirim: Bekçilik Başvuru ve Sınav Yeri Sorgulama 11.04.2019 - Bombuslar.Net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir