En Çok Bonus Kazandıran Kredi Kartları

En Çok Bonus Kazandıran Kredi Kartları

Kredi kartı kullanımını özendirmek ve kredi kartı kullanıcılarının daha fazla harcama yapmalarını sağlamak adına bankaların sunmuş olduğu bonuslar hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

Kredi kartınız ile harcama yaparak sizlerde bonuslar puanlar kazanarak, kazandığınız bonuslar ile birlikte harcama yapma fırsatını yakalamış olursunuz.

Kredi kartınızı alırken aşağıda belirttiklerimize göre hareket edin…

Kredi kartı kullanıcılarının aslında en çok düştükleri hatalar arasında kredi kartı tercihleri gelmektedir. Özellikle kullanmakta olduğunuz kredi kartı ile ilgili en çok hangi türde harcama yapıyorsanız ona göre kredi kartı almanızı öneriyoruz.

Sık sık uçak seyahatleri yapıyorsanız hangi kredi kartı daha avantajlıdır?

Genellikle uçuş içi kullanacaksanız yapmanız gereken mil kazandıran kredi kartı türüne başvuru yaparak, harcamalarınızı bu kart tipi üzerinden gerçekleştirmek olacaktır. Son derece önemli olan bu detayı mutlaka ama mutlaka göz ardı etmeyiniz. Mil kazandıran kredi kartları arasında özellikle Miles&Smiles, Wings ve Maximilles kredi kartı tiplerinin olduğunu belirtmek istiyoruz.

Giyim ve market alışverişleri için farklı kredi kartı!

Kullanmakta olduğunuz kredi kartınızı genellikle giyim ve market alışverişlerinde kullanmak istiyorsanız, kredi kartı başvurunuzu ona göre yaparak daha çok bonus puan kazanma fırsatını bulabilirsiniz. Bu yüzden de kredi kartı başvurunuzu yapmadan önce sizlere bonus olarak daha fazla puan veren bankaların kredi kartlarını takip etmeniz gerektiğini belirtelim.

Bonus konusunda müşterilerine bonus puan kazandıran banka kredi kartları arasında Bonus Card, World Kart ve Axess kredi kartları olduğunu belirtelim. Bunun dışında kredi kartınız genellikle yakıt alışverişlerinizde kullanmak istiyorsanız da, bankaların sizlere sunmuş olduğu bu tip kredi kartlarına bakarak daha fazla yakıt bonusu kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bu puanları kullanmak da çok önemlidir. Özellikle yılın son günleri gelmişken küçük bir hatırlatma yapalım. Birçok banka ve kartla üyelik alan alışveriş mağazaları yıl sonunda kazanılan puanları sıfırlamaktadır. Puanlarınız yeni yıla aktarılmayacak olabilir o yüzden yılbaşına sayılı gün kalmışken kazandığınız bu puanlarınızı kullanmanız sizin yararınıza olmaktadır.

Kredi Kartları konusunda daha fazla içerik incelemek için kategorimize göz atabilirsiniz. Tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: En Çok  Puan Kazandıran Kredi Kartları, En Çok Bonus Kazandıran Kredi Kartları, Alışveriş İçin Hangi Kredi Kartı Daha Avantajlıdır, Yakıt Alımı İçin Hangi Kart Daha Avantajlıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.