GSS Borç Sorgulama ve Kredi Kartıyla Online Ödeme

GSS Borç Sorgulama ve Kredi Kartıyla Online Ödeme

Genel Sağlık Sigortası Tescil ve Prim Borcu Sorgulama işlemi E-Devlet üzerinden online olarak yapılmaktadır. SGK GSS Borç dökümü almak için buraya tıklayınız.

E Devlet üzerindeki sorgulama ekranına girdiğinizde karşınıza şöyle bir uyarı gelecektir.

“Bu hizmetten faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş yapmış olmanız gerekmektedir.”

İşleme devam etmek için, e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, Elektronik İmza, T.C. Kimlik Kartı ya da Banka yöntemlerinden birini kullanarak sisteme giriş yapıyorsunuz. Size verdiğimiz linke tıklayıp giriş yaptıktan sonra direkt olarak sorgulama yapılacak, size borcunuz gösterilecektir.

E Devlete giriş yapmayı bilmiyorsanız bu konumuzu inceleyebilirsiniz.: “E Devlete Nasıl Giriş Yapılır?”

GSS Borç Ödeme

GSS Borcunu İnternetten Ödemek için yukarıdaki sorgulama ekranına giriş yapıp sorgulama işlemini gerçekleştirdiğinizde sayfanın altına indiğinizde size kredi kartıyla ödeme imkanı sunulmaktadır. GSS Borcunu Kredi Kartıyla Ödemek için o bağlantıya tıklayıp e devlet üzerinden güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: GSS Borç Sorgulama, GSS Borç Online Ödeme, GSS Borç Kredi Kartıyla Ödeme, GSS Prim Borcu Sorgulama, Genel Sağlık Sigortası Borç Sorgulama, GSS Borç Öğrenme, Genel Sağlık Sigortası Borç Öğrenme, GSS Borç Sorgulama Nasıl Sorgulanır, GSS Prim Borcu Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir