Mahalle Polisi Nasıl Sorgulanır?

Mahalle Polisi Nasıl Sorgulanır?

E Devlet sisteminin bizlere sunduğu imkanlardan biri de mahalle polisini öğrenme sistemidir. Aşağıda vereceğimiz bağlantıdan mahalle polisini sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Toplum Destekli Polisinizi Öğrenme

Toplum Destekli Polislik (TDP) kapsamında e-Devlet Mahalle Polisi hizmeti ile ikamet ettiğiniz veya başka bir mahalle ile ilgili polis birimine istek, öneri veya şikayet mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Mahalle Polisime Nasıl Ulaşırım?

Buradaki bağlantıya tıklayıp e devlete giriş yaparak öğrenebilmektesiniz. Karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkmaktadır.

Bilgilendirme

Bu sayfa bilgi amaçlıdır. “Bilgi Edinme Hakkı Kanunu” ve ”Dilekçe Hakkı Kanunu“ kapsamında ki talepleriniz Emniyetin ilgili birimine yapılması gerektiğinden değerlendirmeye alınmayacaktır. Olaylara ilişkin acil bildirimleriniz (ihbarlar) için lütfen 155’i arayınız.

Anahtar Kelimeler: Toplum Destekli Polisinizi Öğrenme, TDP Sorgulama, Toplum Destekli Polis Sorgulama, Mahalle Polisime Nasıl Ulaşırım, Mahalle Polisi Sorgulama, Mahalle Polisi Nasıl Sorgulanır, Mahalle Polisi İletişim, Mahalle Polisi Telefon, Mahalle Polisi Öğrenme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir