Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Veren Bankalar

Öğrencilerin sabit bir geliri olmadığı için bankalar öğrenciye kredi vermek istemez. Üniversite öğrencisi olarak maddi sıkıntı çekiyor ve kredi çekmek istiyorsanız haberimizi dikkatlice izleyin. Bu haber sizleri yakından ilgilendiriyor. Yazı dizimizde üniversite öğrencilerine kredi veren bankaların listesini vereceğiz. Öğrencilerin sabit bir geliri ve maaşı olmadığı için banka vermiş olduğu krediyi tahsil etmekte zorlanacaktır. Bu yüzden bankalar geliri olmayan kişilere kredi vermezler. Öğrenci olarak maaşınız olmadan gelir belgeniz olmadan siz de kredi çekebilirsiniz.

Konuya devam etmeden önce bir uyarımız var!

Kredi çekmek yerine part time iş ya da kendinize, boş kalan zamanlarınızda kazanç sağlayacak işlerle uğraşmanızı tavsiye ediyoruz. Kredi çekmek son seçeneğiniz olsun. Çünkü bunu ödemesi de var…

Öğrenciler Hangi Bankadan Kredi Alabilir?

Öğrenciler belgesiz kredi alabileceği tek banka Aktif Bank’tır. Aktif Bank’ın en büyük özelliği kredi puanı düşük, gelir belgesi olmayan insanlara bile kredi vermektedir. Aktif Bank üzerinden üniversite öğrencileri en az 2000 lira kredi başvurusunda bulunabilir. Başvuru alt limiti 2000 liradır. Müracaat işlemi yaptığınızda çekebileceğiniz üst limiti size banka çalışanları iletecektir. Bankanın teklifi olmadan siz yüksek bir miktar çekim talebinde bulunursanız otomatik ret cevabını alırsınız. Ret cevabı kredi puanınızı düşürür. Bu da ileride kredi çekmek istediğinizde önünüze bir handikap olarak çıkar.

Aktif Bank üzerinden kredi çekerken işinizi serbest meslek olarak belirlediğinizde kredi çekme işleminizin onaylanma ihtimali yüksektir. İş adresi olarak tanıdığınızın iş adresini yazabilirsiniz. İşyerinde çalışma süresini 1 yıl 2 ay gibi zaman dilimi seçin. Kredi çekerken bankaların sizden istediği tüm bilgileri eksiksiz girin. Kredinizin sonucu kısa süre içinde kredi başvurusunda bulunduğunuz telefon numaralarına Sms ile gelecektir. Krediniz onaylandıktan sonra adresinize gelen belgeleri imzalayarak bankamatik kartınızı alabilirsiniz. İşleminiz onaylandıktan sonra atm ve online işlemler ile paranızı kullanabilirsiniz.

Geliriniz ve düzenli bir işiniz olmadığı için hiçbir banka size kredi vermez. Aktif Bank faiz oranları diğer bankalarınki gibidir. Çok yüksek bir faiz oranına sahip değildir. Aldığınız parayı kısa sürede ödeme durumunuz varsa vadeyi uzun tutmayın. En kolay krediyi Aktif Bank ile çekebilirsiniz. Kredi çekerken ve harcama yaparken aldığınız burs durumlarını göz önünde bulunup ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızı ekip olarak tavsiye etmekteyiz.

Banka Kredileri ile İlgili Diğer Başlıklarımız: Banka Kredileri

Anahtar Kelimeler: Öğrenciye Kredi Veren Bankalar, Öğrenciler Hangi Bankadan Kredi Çekebilir, Üniversite Öğrencilerine Kredi, Üniversite Öğrencisine Kredi, AktifBank Öğrenci Kredisi Çekme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.