Sms İle YapıKredi Kredi Başvurusu

Sms ile YapıKredi kredi başvurusu nasıl yapılır?

YapKredi kredi başvurunuzu dilerseniz size en yakın YapıKredi şubesinden, Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık’tan şubeye gitmeden yapabilirsiniz. Aynı zamanda Sms ile YapıKredi Kredi başvurusu yapabilmeniz de mümkündür. Başvurunuz kısa süre içerisinde olumlu olumsuz sonuçlanacaktır. Eğer kredi başvurunuz olumlu sonuçlanırsa kredinizi anında kullanabilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz. Telefon bankacılığı ile de başvuru yapmak için 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı hattını arayabilirsiniz. ile başvuruda bulunulabilir.

Kısa Mesajla YapıKredi Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki başvuru yöntemlerinden sms ile kredi başvurusu için aralarda boşluk bırakarak Kredi Türü (konut ya da Bireysel)  T.C. Kimlik Numarası ve Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek: Bireysel 12345678901 1783)

Sms ile başvuru sonucu ne zaman belli olur?

Kredi alabilme durumunuza 24 saat içinde sms ile cevap verilecektir.

Kredi geri ödeme nasıl yapılır? 

Kredi geri ödemelerinizi hiç uğraşmak istemezseniz Otomatik Ödeme Talimatı vererek yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatınızı 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı hattını arayıp ya da Yapı Kredi Internet Şubesi üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi şubelerinden de yapabilmeniz mümkündür.

Bireysel İhtiyaç Kredisi Nedir?

Ticari amaçlar haricinde gerçek kişilere, beyaz eşya, dayanıklı tüketim malları, tatil, giyim eşyası, okul giderleri vb. tüketim amaçlı mal veya hizmet alımına yönelik, belirlenen sabit faiz taksit ve ödeme şartları ile geri ödemek üzere kullanılan kredi türüdür. 1 aydan 36 aya varan kredi vadesi boyunca, kredilendirilen kişiye hayat sigortası yapılır.

Diğer Bankalardan Kredi Başvv-

Uyarı 1: Bu bilgiler Yapı Kredi Bankasının internet sitesinden alınmıştır. Yapılan/yapılacak değişiklikler için işlem yapmadan önce mutlaka resmi internet sitesi ya telefon numaralarından teyit alınız.

Uyarı 2: Son zamanlarda artan, bankaların sitelerini kopyalayıp kendilerine resmi site süsü veren dolandırıcılardan zarar görmemek için resmi sitelerinden harici sitelerden işlem yapmayınız. İlerleyen günlerde güvenli siteleri ayırt etme ve emin olmakla ilgili konu anlatımımız olacaktır. Konu hazırlanınca buraya da bağlantısını ekleyeceğiz.

Kaynak: Yapı Kredi

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Sms İle Denizbank Kredi Başvurusu

Sms İle Finansbank Kredi Başvurusu

Anahtar Kelimeler: Sms ile Yapıkredi Kredi Başvurusu, Sms İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu, TC Kimlik No İle Yapı Kredi Kredi Başvurusu, Telefonla İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Online İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Yapıkredi sms ile kredi, Kısa Mesajla YapıKredi Kredi Başvurusu, Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.