Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bankacılık sektöründe de önemli gelişmeler yaşanmaktadır. Eskiden kredi çekmek için banka önünde nöbet tutardık. Kredi müracaatı, kredi çekim işlemi için en az 2-3 defa bankaya gitmek gerekirdi. Her işlem için bankada sıra beklemek adeta bir ölümdü.

Acil ihtiyaçlarınızı gidermek için artık bankalara gitmenize gerek kalmadı. Online bankacılık ile ya da telefon bankacılığı ile artık kredi çekebilirsiniz. Bankaya gitmeden 15 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için kredi çekebileceğiniz bankalar şunlardır:

Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası Telefondan Kredi Çekmek

1- Garanti Bankası: Garanti online bankacılığını kullanarak 36 ay vadeli ihtiyaç kredileri çekebilirsiniz. 15 bin liraya kadar olan ihtiyacınızı anlık olarak çekebilirsiniz. İnternet bankacılığı kanalına girip başvuru formunu doldurmanız halinde başvurunuz 2 dakika içinde sonuçlanır. Kredi notunuz yeterli seviyede ise hemen onaylanır. Kredi notunuz düşük olması durumunda sizi bankaya yönlendirebilirler. Bu durumda sizden gelir belgesi ya da kefil isteyebilirler.

İş Bankası Telefondan Kredi Çekmek

2- İş Bankası: İşbankası iş cep ile 25 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verir. 36 ay vadeli çekebileceğiniz kredi için telefonunuzdan Nakit boşluk TCK no boşluk kredi miktarı boşluk aylık net gelirinizi yazıp 4402 mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Telefon Bankacılığı ile Kredi Çekmek

3- Vakıfbank: Vakıfbank 20 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için 48 ay vadeli kredi imkânı sunar. Başvuruyu resmi internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Dilerseniz taksitlerinizi 3 ayda bir gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Mobil Bankacılıkla Kredi Çekmek

4- QNB Finansbank: 15 bin liraya kadar olan ihtiyaçlar için hızlı kredi imkanı sunar. Başvurmak için isterseniz TCK numaranızı yazıp 5030 mesaj atmanız yeterlidir. 48 ay vadeye kadar kredi çekebilirsiniz.

Akbank Online Kredi Çekmek

5- Akbank: 48 ay vadeli 25 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için Akbank’tan hızlı kredi çekebilirsiniz. Başvuruyu telefondan yapmak için Kredi, TCK no yazı aralarında bir boşluk koyarak 4425 mesaj atmalısınız.

Enpara İnternetten Kredi Çekmek

6- Enpara: Enpara 10 bin liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için 48 ay vadeli krediyi evrak belge istemeden internet bankacılığı aracılığı ile hızlı bir şekilde çekebilirsiniz.

TEB Telefondan Kredi Çekmek

7- TEB: Şubeye gitmeden 5 bin lira çekmenize izin verir. Vadeyi 36 aya kadar uzatabilirsiniz.

Banka Kredileri ile İlgili Diğer Başlıklarımız: Banka Kredileri

Anahtar Kelimeler: Online Kredi Çekmek, İnternetten Kredi Çekmek, Sms ile Kredi Çekmek, Bankaya Gitmeden Kredi Çekmek, Telefonan Kredi Çekmek, Anında Kredi Çekmek, İnternetten Nasıl Kredi Çekilir, Sms ile Nasıl Kredi Çekilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir