Vodafone Faturası Nasıl Sorgulanır?

Vodafone Fatura Sorgulama

Türkiye’de 21 milyon abonesi olan Vodafone, 30 ülkeye 1991’den mobil ağ hizmeti sunan İngiliz kökenli bir GSM operatörüdür. Eski adı Telsim olan bu gsm şirketi 2004 yılından bu yana ülkemizde hizmet vermekte olup Türkiye’nin en büyük 2. Operatörüdür. Bu yazıda Vodafone faturalı hat kullanıcılarına borç sorgulamalarını ve ödemelerini nasıl yapabilecekleri konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Vodafone Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Öncelikle faturanızı sorgulamak ve ödeme işlemini yapabilmek için Vodafone self servis kullanıcı şifreniz olması gerekiyor. Bu şifreyi almak için telefonunuzun text mesaj bölümünden “S” yazıp 7000’e göndermeniz gerekiyor. Bu şifre alma işlemi ücretsizdir. Gönderdikten sonra mesaja cevap olarak şifreniz gelecektir. Vodafone online self servis hizmetine giriş yapabilmeniz için cep telefonunuz ve bu aldığınız şifre yeterli olacaktır.

Giriş yaptıktan sonra fatura işlemleri menüsüne girerek fatura görüntüleme bölümüne giriyoruz. Karşınıza çıkan sayfada ödemesi yapılmamış ve son 6 aya ait geçmiş fatura dökümlerinize ulaşabilirsiniz. Ödenmemiş fatura bilgisinin hemen yanında bulunan “öde” butonuyla online olarak kredi kartıyla faturanızı ödeyebilirsiniz.

Vodafone online self servis sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.